
Пакет — майка "Їжачок" 28*47 см
1,20 ₴
Мінімальне замовлення — 50 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
+380 (66) 361-99-29
Сергійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поліетиленові пакети типу майка
Пакет-майка "Їжачок" 28*47 см
товщина — 14 мкм
кількість в пакованні 5*50 шт.
кількість у мішку 2500 шт
середня вага мішка — 13 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 280 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 4 кг |
| Довжина | 480 мм |
| Матеріал | Поліетилен |
| Тип | Пакет-майка |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Колір | Малиновий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1,20 ₴
- Мінімальне замовлення: 50 шт.


