Пакет-майка Полуниця 30*55 см
товщина - 50 мкм
50шт в упаковці
Кількість в мішку - 500шт
вага мішка - 11кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 300 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 16 кг |
| Довжина | 550 мм |
| Матеріал | Поліетилен |
| Тип | Пакет-майка |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Товщина | 50 мкм |
| Малюнки і написи | З малюнками |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 ₴


