Пакет-майка Кодак 36*54 см
товщина — 14 мкм
кількість в пакованні 2*50 шт.
кількість у мішку 2000 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Тип | Пакет-майка |
| Ширина | 360 мм |
| Матеріал | Поліетилен |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Синій |
| Максимально допустиме навантаження | 6 кг |
| Довжина | 540 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1,20 ₴
- Мінімальне замовлення: 50.000


